Organizavimas / Valdymas / Transportas / Logistika

Transporto koordinatorius Neterminuota darbo sutartis

Mūsų klientė –  UAB „Vlantana”, turinti daugiau nei 1200 vilkikų logistikos įmonė, vežanti krovinius ne tik Europje, bet ir Azijoje.

DARBO APRAŠYMAS:

  • vilkikų vairuotojų darbo planavimas, organizavimas ir kontrolė;
  • kokybiškos krovinių gabenimo paslaugos užtikrinimas;
  • pervežimo dokumentų kontrolė ir administravimas;
  • bendravimas ir bendradarbiavimas su kolegomis sprendžiant iškilusias problemas krovinio gabenimo metu.

REIKALAVIMAI:

  • aukštasis išsilavinimas verslo vadybos, rinkodaros ar logistikos srityse (privalumas);
  • labai geros rusų kalbos žinios (kitų kalbų žinios būtų privalumas);
  • sėkminga darbų planavimo ir organizavimo patirtis (privalumas);
  • komunikabilumas, iniciatyvumas, gebėjimas greitai priimti sprendimus.

MES JUS SIŪLOME:

  • darbą perspektyvioje, sparčiai augančioje kompanijoje;
  • saviraiškos galimybes ir nuolatinį profesinį tobulėjimą;
  • karjeros galimybes;
  • motyvuojantį atlyginimą ir visas socialines garantijas.

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2019-02-25
  • Skelbimas galioja iki: 2019-04-30
  • Vieta: Klaipėda
  • Pareigų pavadinimas: Transporto koordinatorius
  • Atlyginimas: €1 400 - 1 600 (bruto)
  • Kontaktinis asmuo: Agnė Jankutė
  • Informacija telefonu: +370 647 73443
  • Kontaktinis el.paštas: agne@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: agne@jobfit.lt