Gamyba / Pramonė / Inžinerija

Gamybos inžinierius Neterminuota darbo sutartis

UAB „Lavango Engineering LT“ –  moderni, maisto pramonės technologijų tarptautinė gamybos kompanija, teikianti kompleksinius sprendimus, apimančius plataus spektro gamybos procesų diegimą ir valdymą.

DARBO APRAŠYMAS:

  • Darbo brėžinių parengimas gamybai;
  • gaminių technologinių pasų paruošimas;
  • iškilusių techninių problemų sprendimas.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
  • darbas su programomis SolidWorks arba AutoCAD;
  • panašaus darbo patirtis gamybinėje ar projektavimo įmonėje būtų privalumas;
  • gamybos technologijos pagrindų išmanymas;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2023-05-05
  • Skelbimas galioja iki: 2023-06-30
  • Vieta: Klaipėda
  • Pareigų pavadinimas: Gamybos inžinierius
  • Atlyginimas: €2103 - 2455 (bruto)
  • Kontaktinis asmuo: Jūratė Baltutienė
  • Informacija telefonu: +370 610 04020
  • Kontaktinis el.paštas: jurate@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: jurate@jobfit.lt