Informacinės technologijos / Organizavimas / Valdymas

IT skyriaus vadovas Neterminuota darbo sutartis

AB „Klaipėdos vanduo“ teikianti vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas Klaipėdos mieste ir Klaipėdos rajone bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugas Klaipėdos mieste.

DARBO APRAŠYMAS:

  • IT sistemų kūrimo, diegimo ir palaikymo politikos įgyvendinimas;
  • įmonės informacinių sistemų tęstinumo veiklos užtikrinimas;
  • išorinių IT tiekėjų paslaugų kokybės užtikrinimas;
  • kitų padalinių konsultavimas IT klausimais;
  • IT skyriaus turto apskaitos ir apsaugos veiksmų planavimas bei vykdymas;
  • duomenų saugos, darbo vietų priežiūros, programinės įrangos aptarnavimo bei vystymo koordinavimas;
  • viešųjų pirkimų inicijavimas;
  • techninių specifikacijų, susijusių su vykdomomis funkcijomis rengimas.

REIKALAVIMAI:

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas IT ar verslo administravimo srityje;
  • ne mažesnė kaip 2 m. IT techninės, programinės įrangos ir infrastruktūros sprendimų  bei projektų valdymo patirtis;
  • gebėjimas suvaldyti permainas ir sudėtingas situacijas;
  • lyderystės savybės, orientacija į tikslą ir rezultatą;
  • komandos valdymo ir ugdymo, KPI nustatymo ir kontrolės patirtis;
  • geri anglų kalbos įgūdžiai raštu ir žodžiu;
  • vairuotojo pažymėjimas.

MES SIŪLOME:

  • atsakingą ir įdomų darbą vienoje stambioje įmonėje;
  • socialines garantijas;
  • darbą stabilioje kompanijoje, kuri laikosi aukštų etikos standartų;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • kvalifikacijos tobulinimo kursus;
  • galimybė dirbti nuotoliniu būdu;
  • papildomos naudas įmonės darbuotojams (šventės, įvairūs mokymai, materialinė parama ir kt.).

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2020-09-09
  • Skelbimas galioja iki: 2020-10-11
  • Vieta: Klaipėda
  • Pareigų pavadinimas: IT skyriaus vadovas
  • Atlyginimas: €nuo 2350 (bruto) -
  • Kontaktinis asmuo: Inga Siminonienė
  • Informacija telefonu: + 370 610 63443
  • Kontaktinis el.paštas: i.siminoniene@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: i.siminoniene@jobfit.lt