Gamyba / Pramonė / Inžinerija / Kokybės vadyba

Kokybės specialistas Neterminuota darbo sutartis

UAB „Ansell Protective Solutions Lithuania“, priklausanti tarptautinei kompanijai Ansell, kuri veikia 35 šalyse. Įmonė gamina cheminės apsaugos kostiumus gelbėjimo tarnyboms, armijai, policijai, pramonės įmonėms, sausus nardymo kostiumus, dujokaukes ir kitas apsaugos priemones.

DARBO APRAŠYMAS:

  • Kontroliuoti kokybės vadybos sistemos reikalavimų vykdymą;
  • dalyvauti analizuojant gaunamas pretenzijas;
  • dalyvauti ruošiant siūlymus ir pageidavimus produkcijos kokybei, prekių išvaizdai ir pakuotei;
  • konsultuoti ruošiant koregavimo ir prevencinius veiksmus;
  • atlikti gaminių auditus, paruošti ataskaitas bei jas išplatinti;
  • išrašyti gaminių atitikties sertifikatus;
  • tvarkyti iš tiekėjų gautas kreditines sąskaitas.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis ar aukštesnysis tiksliųjų mokslų arba techninis išsilavinimas;
  • darbo patirtis kokybės užtikrinimo arba gamybos srityje;
  • geros anglų kalbos žinios;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • esi kūrybiškas, atidus, kruopštus bei mėgsti dirbti komandoje.

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2024-01-08
  • Skelbimas galioja iki: 2024-02-29
  • Vieta: Tauragė
  • Pareigų pavadinimas: Kokybės specialistas
  • Atlyginimas: €1800 - 2100 (bruto)
  • Kontaktinis asmuo: Inga Siminonienė
  • Informacija telefonu: +370 610 63443
  • Kontaktinis el.paštas: i.siminoniene@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: i.siminoniene@jobfit.lt