Organizavimas / Valdymas / Pardavimai / Prekyba

Komercijos vadovas Neterminuota darbo sutartis

Mūsų klientė –  moderni, maisto pramonės technologijų tarptautinė gamybos kompanija, teikianti kompleksinius sprendimus, apimančius plataus spektro gamybos procesų diegimą ir valdymą.

DARBO APRAŠYMAS:

  • Pardavimų strategijos formavimas ir įgyvendinimas Skandinavijos, Vokietijos, Prancūzijos rinkose;
  • bendradarbiavimas su įmonės vadovų komanda strateginiame valdyme ir planavime;
  • vadovavimas pardavimų komandai;
  • naujų produktų paieška ir kūrimas, asortimento bei kainodaros formavimas;
  • ryšių su svarbiausiais klientais palaikymas ir derybos.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • darbo patirtis eksporto srityje, eksporto plėtros strategijų išmanymas, ES bei pasaulio ekonomikos tendencijų išmanymas;
  • darbo patirtis techninių produktų kūrimo, plėtros ir valdymo veikloje būtų privalumas;
  • prekinių ženklų vertės kūrimo išmanymas;
  • puikios anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • galimybė dažnai vykti į komandiruotes.

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2021-02-22
  • Skelbimas galioja iki: 2021-03-31
  • Vieta: Klaipėda
  • Pareigų pavadinimas: Komercijos vadovas
  • Atlyginimas: €3800 - 4462 (bruto)
  • Kontaktinis asmuo: Inga Siminonienė
  • Informacija telefonu: + 370 610 63443
  • Kontaktinis el.paštas: i.siminoniene@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: i.siminoniene@jobfit.lt