Gamyba / Pramonė / Inžinerija / Organizavimas / Valdymas / Uostas / Laivų remontas

Laivyno technikos direktorius Neterminuota darbo sutartis

AB „Smiltynės perkėla“ – moderni transporto įmonė, perkelianti apie 2 mln. keleivių ir virš 0,6 mln. transporto priemonių per metus.

DARBO APRAŠYMAS:

  • vykdyti keltų/laivų parko atnaujinimą, plėtrą, naujų keltų/laivų statymo/įsigijimo projektų įgyvendinimą (betarpiškas bendravimas, kontrolė su tiekėjais, laivų statytojais);
  • užtikrinti saugų, efektyvų keltų plaukiojimą, patikimą techninį eksploatavimą, savalaikį ir kokybišką jų remontą pagal įrengimų gamintojų rekomendacijas;
  • užtikrinti įstatymų vykdymą laivyno veikloje;
  • aprūpinti keltus dokumentacija pagal galiojančius teisinius aktus;
  • dalyvauti valstybinių inspekcijų patikrinimuose, kontroliuoti nurodymų vykdymą;
  • kontroliuoti valstybinės ir techninės priežiūros žinybų vykdymą keltuose;
  • užtikrinti efektyvų ir saugų laivyno darbuotojų darbą;
  • planuoti ir valdyti padalinio biudžetą, kontroliuoti darbų atlikimo kokybę ir terminus;
  • užtikrinti Bendrovės kranto infrastruktūros ir kranto įrenginių tinkamą priežiūrą bei nepertraukiamą eksploatavimą;
  • vykdyti infrastruktūros plėtros funkcijas;
  • planuoti viešuosius pirkimus, ruošti pirkimo paraiškas ir technines specifikacijas, atlikti sutarčių vykdymo kontrolę.

REIKALAVIMAI:

  • aukštasis išsilavinimas (specializacijos sritis – inžinerija, laivų projektavimas ir statyba ar pan.);
  • laivų statybos ar remonto projektų vadovo patirtis;
  • sėkminga vadovaujamo darbo patirtis (įmonės ar padalinio valdymo);
  • statybos procesų ir generalinės rangos principų išmanymas;
  • viešųjų pirkimų teisinės bazės bei Statybos techninio reglamento išmanymas;
  • gebėjimas užtikrinti darbų saugos ir aplinkosaugos reikalavimus bei galiojančių pažymėjimų turėjimas;
  • gebėjimas  analizuoti projektus bei techninę dokumentaciją;
  • geros anglų ir rusų kalbų žinios.

MES SIŪLOME:

  • papildomą sveikatos draudimą, draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • galimybes dirbti su tarptautiniais projektais laivų statyklose;
  • atsakingą, įdomų ir kupiną iššūkių darbą, profesinį augimą;
  • darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas ir orientacija į rezultatus;
  • kvalifikacijos kėlimo kursus bei mokymus;
  • galimybė naudotis kitomis AB „Smiltynės perkėla“ darbuotojo privilegijomis.

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2019-10-07
  • Skelbimas galioja iki: 2019-11-04
  • Vieta: Klaipėda
  • Pareigų pavadinimas: Laivyno technikos direktorius
  • Atlyginimas: €3500 - 3800 (bruto)
  • Kontaktinis asmuo: Inga Siminonienė
  • Informacija telefonu: + 370 610 63443
  • Kontaktinis el.paštas: i.siminoniene@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: i.siminoniene@jobfit.lt