Gamyba / Pramonė / Organizavimas / Valdymas

Pamainos meistras Neterminuota darbo sutartis

Mūsų klientė – gamybos įmonė.

DARBO APRAŠYMAS:

  • pamainos darbo planavimas bei organizavimas;
  • užduočių paskirstymas darbuotojams ir jų vykdymo kontrolė (iki 15 pavaldinių);
  • gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas pagal nustatytus reikalavimus;
  • žaliavų ir eksploatacinių medžiagų sunaudojimo kontrolė;
  • gamybos metu iškilusių problemų sprendimas;
  • darbų saugos užtikrinimas;
  • darbo laiko apskaitos žiniaraščio pildymas;
  • gamybos duomenų suvedimas į apskaitos programą.

REIKALAVIMAI:

  • gamybos planavimo ar gaminamos produkcijos kokybės valdymo patirtis;
  • gamybos procesų išmanymas;
  • gebėjimas valdyti pamainos darbuotojų komandą;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

MES SIŪLOME:

  • laiku mokamą atlyginimą;
  • apmokymą darbo vietoje;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • pamaininį darbą, slenkančiu darbo grafiku (2 darbo dienos, 2 laisvos dienos, darbo valandos nuo 8-20 val., naktinių pamainų nėra).

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2019-11-07
  • Skelbimas galioja iki: 2019-12-04
  • Vieta: Klaipėda
  • Pareigų pavadinimas: Pamainos meistras
  • Darbo valandos: 40val. / savaitę
  • Atlyginimas: €910 - 1084 (bruto)
  • Kontaktinis asmuo: Margarita Liauzginienė
  • Informacija telefonu: +370 610 04020
  • Kontaktinis el.paštas: margarita@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: margarita@jobfit.lt