Organizavimas / Valdymas / Pardavimai / Prekyba / Transportas / Logistika

Pardavimų vadovas (logistikos sritis) Neterminuota darbo sutartis

Mūsų klientė – tarptautinė logistikos įmonė.

DARBO APRAŠYMAS:

  • pardavimų veiklos organizavimas, koordinavimas, priežiūra;
  • pardavimų strategijos ir taktinių planų kūrimas bei įgyvendinimas;
  • nuolatinė rinkos analizė, darbas su VIP klientais (Lietuvoje, Europoje, NVS šalyse);
  • naujų verslo partnerių ir klientų paieška;
  • įmonės interesų atstovavimas ir derybų vedimas su verslo klientais (Lietuvoje ir užsienyje);
  • pardavimų kokybės, efektyvumo rodiklių valdymas, procesų optimizavimas;
  • naujų planavimo ir organizavimo instrumentų įgyvendinimas;
  • dalyvavimas įmonės verslo strategijos kūrime;
  • veiklos, konkurencinės aplinkos ir rezultatų analizė, ataskaitų ruošimas.

REIKALAVIMAI:

  • aukštasis išsilavinimas logistikos srityje būtų privalumas;
  • pardavimų skyriaus vadovo/vadybininko darbo patirtis transporto srityje;
  • geležinkelio transporto rinkos išmanymas;
  • stiprūs derybiniai, B2B pardavimo įgūdžiai;
  • puikios anglų arba vokiečių kalbos žinios, rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas;
  • orientacija į tikslo siekimą;
  • domėjimasis naujausiomis transporto/logistikos rinkos tendencijomis;
  • gebėjimas efektyviai bendradarbiauti su partneriais, klientais bei komanda.

MES SIŪLOME:

  • darbą šiuolaikiškoje tarptautinėje kompanijoje;
  • konkurencingą darbo užmokestį;
  • visas socialines garantijas;
  • savirealizacijos ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2019-11-04
  • Skelbimas galioja iki: 2019-12-04
  • Vieta: Klaipėda
  • Pareigų pavadinimas: Pardavimų vadovas (logistikos sritis)
  • Darbo valandos: 40val. / savaitę
  • Atlyginimas: €2300 - 4130 (bruto)
  • Kontaktinis asmuo: Margarita Liauzginienė
  • Informacija telefonu: +370 610 04020
  • Kontaktinis el.paštas: margarita@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: margarita@jobfit.lt