Inžinerija / Klientų aptarnavimas

Šviesų dailininkas – technikas Neterminuota darbo sutartis

UAB „ProDJ”, teikia įvairių renginių techninio aptarnavimo paslaugas: garso, apšvietimo, LED ekranų, specialiųjų efektų, scenos konstrukcijų ir jos įrangos, pakylų bei pastolių konstrukcijų nuomos ir aptarnavimo, montavimo paslaugas visoje Lietuvoje bei užsienyje.

DARBO APRAŠYMAS:

  • sceninės apšvietimo įrangos įrengimas ir aptarnavimas įvairaus pobūdžio renginiuose Lietuvoje ir užsienyje;
  • apšvietimo įrangos montažas, įrangos parengimas darbui, vadovaujantis vyriausiojo šviesų dailininko nurodymais;
  • esant poreikiui, dirbti su šviesų pultu, projekcine įranga ir „vedžiojančiu“prožektoriumi;
  • saugoti ir prižiūrėti scenos apšvietimo įrangą, atlikti jos priežiūros ir valymo darbus.

REIKALAVIMAI:

  • aukštasis ir aukštesnysis elektrotechnikos ar panašios srities išsilavinimas (gali būti šios srities studentas);
  • darbo patirtis pardavimų, kultūrinėje/pramoginėje srityse būtų privalumas;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • vairuotojo pažymėjimas.

MES SIŪLOME:

  • nuolatinį darbą perspektyvioje, augančioje, šiuolaikiškoje įmonėje;
  • darbo aplinką, kurioje yra vertinamas komandinis darbas ir orientacija į rezultatus, dalykiško ir bendradarbiaujančio vadovo bei kolegų palaikymą;
  • stabilų atlyginimą bei priedus priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • visas socialines garantijas, įmonės gerovės paketas;
  • asmeninio augimo ir tobulėjimo galimybės.

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2019-11-27
  • Skelbimas galioja iki: 2019-12-31
  • Vieta: Klaipėda
  • Pareigų pavadinimas: Šviesų dailininkas – technikas
  • Darbo valandos: 40val. / savaitę
  • Atlyginimas: €1258 - 1400 (bruto)
  • Kontaktinis asmuo: Inga Siminonienė
  • Informacija telefonu: +370 610 63443
  • Kontaktinis el.paštas: i.siminoniene@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: i.siminoniene@jobfit.lt