Administravimas / Klientų aptarnavimas / Pardavimai / Prekyba

Pardavimų vadovo asistentas Neterminuota darbo sutartis

Mūsų klientas – UAB „ProDJ”, teikia įvairių renginių techninio aptarnavimo paslaugas: garso, apšvietimo, LED ekranų, specialiųjų efektų, scenos konstrukcijų ir jos įrangos, pakylų bei pastolių konstrukcijų nuomos ir aptarnavimo, montavimo paslaugas visoje Lietuvoje bei užsienyje.

DARBO APRAŠYMAS:

  • aktyvus ryšių palaikymas su esamais įmonės klientais ir naujų klientų paieška;
  • aktyvus informacijos rinkimas apie būsimus renginius iš esamų įmonės klientų;
  • būsimų renginių (LT, LV, EE) „kalendoriaus“ sudarymas pildymas, atnaujinimas;
  • monitoringas (konkurentų ir potencialių klientų stebėsena), informacijos sisteminimas, ataskaitų teikimas vadovams;
  • susitikimų organizavimas;
  • komercinių pasiūlymų ruošimas pagal pateiktą informaciją;
  • esant poreikiui vykti į komandiruotes;
  • kitų  pardavimų vadovo  pavestų užduočių vykdymas.

REIKALAVIMAI:

  • aukštasis  išsilavinimas (galite būti paskutinio kurso studentas);
  • puikūs laiko planavimo ir bendravimo įgūdžiai;
  • nuoseklumas darbų atlikime, dėmesys detalėms;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
  • reprezentatyvumas, atsakingumas.

PRIVALUMAI:

  • darbo patirtis pardavimų, kultūrinėje/pramoginėje srityse;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • anglų arba rusų kalbos mokėjimas.

MES SIŪLOME:

  • lankstų darbo grafiką ir galimybę darbą derinti su studijomis;
  • nuolatinį darbą stabilioje, šiuolaikiškoje įmonėje;
  • darbą vietą miesto centre;
  • laiku mokamą atlyginimą;
  • įmonės gerovės paketą (papildomas darbuotojo draudimas, bilietai į renginius, sporto klubo abonimentas ir kt.);
  • priedus prie darbo užmokesčio už darbo rezultatus;
  • galimybę kilti į  pardavimų vadybininko ar projektų vadybininko pareigas.

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2019-11-04
  • Skelbimas galioja iki: 2019-12-04
  • Vieta: Klaipėda
  • Pareigų pavadinimas: Pardavimų vadovo asistentas
  • Darbo valandos: 40val. / savaitę
  • Atlyginimas: €650 - 700 (bruto)
  • Kontaktinis asmuo: Margarita Liauzginienė
  • Informacija telefonu: +370 610 04020
  • Kontaktinis el.paštas: margarita@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: margarita@jobfit.lt