Klientų aptarnavimas / Pardavimai / Prekyba / SALES / COMMERCE

Pardavimų vadybininkas Neterminuota darbo sutartis

Mūsų klientė – baldų pardavėja Lietuvoje,  šiuo metu į savo prekybos saloną Vilniuje ieško pardavimų vadybininko.

DARBO APRAŠYMAS:

  • bendravimas su salono klientais bei architektais ir dizaineriais;
  • profesionalus klientų konsultavimas ir sklandus pardavimo proceso užtikrinimas;
  • komercinių pasiūlymų ruošimas, prekių logistikos organizavimas;
  • prekių ekspozicijos priežiūra.

REIKALAVIMAI:

  • panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
  • domėjimasis interjero tendencijomis;
  • gebėjimas bendradarbiauti su architektais ir dizaineriais;
  • anglų, vokiečių arba prancūzų kalbų mokėjimas būtų privalumas;
  • nuosavo automobilio turėjimas būtų privalumas.

MES SIŪLOME:

  • visas socialines garantijas, konkurencingą darbo užmokestį ir komisinius nuo didmeninių baldų pardavimų;
  • lankstų darbo grafiką;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • galimybę lankyti tarptautines baldų parodas Europoje bei galimybę tobulėti sparčiai augančioje įmonėje.

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2019-10-30
  • Skelbimas galioja iki: 2019-11-30
  • Vieta: Vilnius
  • Pareigų pavadinimas: Pardavimų vadybininkas
  • Darbo valandos: 40val. / savaitę
  • Atlyginimas: €1085 (bruto) - plius priedai
  • Kontaktinis asmuo: Paulina Nikončiuk
  • Informacija telefonu: +370 610 04006
  • Kontaktinis el.paštas: paulina@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: paulina@jobfit.lt