Žmogiškieji ištekliai

Personalo vadovas Neterminuota darbo sutartis

Mūsų klientė – stambi gamybos įmonė.

DARBO APRAŠYMAS:

  • personalo paieškos ir atrankos organizavimas bei vykdymas, administracinių ir procesinių darbų, susijusių su personalo atranka bei įdarbinimu, koordinavimas, administravimas ir kontrolė;
  • duomenų kaupimas apie potencialius darbuotojus, duomenų bazės pildymas, bei kontaktų palaikymas su mokymų įstaigomis, Lietuvos darbo birža ir kitais paieškos šaltiniais;
  • įmonės vidinė kultūros stiprinimas remiantis jos vertybėmis;
  • užtikrinimas, kad personalo veikla būtų vykdoma vadovaujantis LR teisės aktais;
  • darbuotojų mokymų planavimas ir organizavimas;
  • darbuotojų motyvacijos ir ugdymo proceso koordinavimas;
  • dalyvavimas motyvacinės sistemos, veiklos vertinimo sistemos kūrimo ir atnaujinimo projektuose.

REIKALAVIMAI:

  • darbo patirtis personalo srityje ne mažesnė kaip 2 metai;
  • aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas;
  • išmanymas LR įstatymų, teisės aktų, reglamentuojančių darbo teisę;
  • puikūs analitiniai, bendravimo ir konfliktų sprendimo įgūdžiai;
  • organizaciniai ir laiko planavimo įgūdžiai;
  • rusų ir anglų kalbos žinios;
  • kompiuterinis raštingumas.

MES SIŪLOME:

  • kuro kompensacija į darbo vietą.

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2018-11-26
  • Skelbimas galioja iki: 2018-12-21
  • Vieta: Klaipėda
  • Pareigų pavadinimas: Personalo vadovas
  • Darbo valandos: 40val. / savaitę
  • Atlyginimas: €1580 - 1730 (bruto)
  • Kontaktinis asmuo: Agnė Jankutė
  • Informacija telefonu: +370 647 73443
  • Kontaktinis el.paštas: agne@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: agne@jobfit.lt