Informacinės technologijos

Programuotojas Neterminuota darbo sutartis

Mūsų klientė –  UAB „Vlantana”, turinti daugiau nei 1200 vilkikų logistikos įmonė, vežanti krovinius ne tik Europje, bet ir Azijoje.

DARBO APRAŠYMAS:

  • programavimas;
  • įmonės darbuotojų konsultavimas IT klausimais;
  • įmonės sistemos funkcionalumo palaikymas ir vystymas;
  • pasiūlymų teikimas sistemos gerinimui.

REIKALAVIMAI:

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentas);
  • gerai išmanyti PHP;
  • puikios MySQL/MSSQL žinios bei  praktinė patirtis;
  • išmanyti HTML, CSS ir Java Script;
  • SQL optimizavimo patirtis;
  • analitinis mąstymas;
  • domėjimasis naujausiomis programavimo technologijomis;
  • patirtis su didelio duomenų kiekio sistemomis (privalumas).

MES JUS SIŪLOME:

  • galimybę augti ir tobulėti kartu;
  • asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes;
  • saviraiškos galimybes.

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2019-05-27
  • Skelbimas galioja iki: 2019-07-31
  • Vieta: Klaipėda
  • Pareigų pavadinimas: Programuotojas
  • Darbo valandos: 40val. / savaitę
  • Atlyginimas: Sutartinis
  • Kontaktinis asmuo: Agnė Jankutė
  • Kontaktinis el.paštas: agne@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: agne@jobfit.lt