Finansai / Apskaita / Gamyba / Pramonė / Organizavimas / Valdymas

Rizikos valdymo vadovas Neterminuota darbo sutartis

AB „Klaipėdos vanduo“ teikianti vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas Klaipėdos mieste ir Klaipėdos rajone bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugas Klaipėdos mieste.

DARBO APRAŠYMAS:

  • rizikų valdymo sistemos  bei procesų koordinavimo diegimas ir plėtojimas;
  • efektyvaus rizikų valdymo sistemos veikimo užtikrinimas;
  • įmonės vidaus kontrolės priežiūra ir vykdymas;
  • įmonės veikloje taikomų procedūrų tinkamumo ir efektyvumo vertinimas;
  • atitikties priemonių vykdymo Bendrovėje diegimas, stebėsena, vertinimas, tobulinimas;
  • rizikų valdymo informacijos, rizikų rodiklių ir tendencijų analizavimas bei vertinimas,  pasiūlymų efektyvesniam rizikų valdymui teikimas;
  • atitikties priemonių vykdymo Bendrovėje stebėsena, vertinimas, tobulinimas.

REIKALAVIMAI:

  • aukštasis ekonomikos, finansų ar tiksliųjų mokslų sričių išsilavinimas;
  • ne mažesnė nei 1 metų darbo patirtis veiklos vertinimo, analizės, rizikų ir / ar procesų valdymo ar vidaus audito srityje;
  • patirtis dirbant pagal COSO ERM modelį būtų privalumas;
  • dalyvavimas FRM (angl. Financial Risk Manager) programoje būtų privalumas;
  • anglų kalbos įgūdžiai raštu ir žodžiu;
  • strateginis ir analitinis mąstymas.

MES SIŪLOME:

  • atsakingą ir įdomų darbą vienoje stambioje įmonėje;
  • socialines garantijas;
  • darbą stabilioje kompanijoje, kuri laikosi aukštų etikos standartų;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • kvalifikacijos tobulinimo kursus;
  • galimybė dirbti nuotoliniu būdu;
  • papildomos naudas įmonės darbuotojams (šventės, įvairūs mokymai, materialinė parama ir kt.).

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2020-09-09
  • Skelbimas galioja iki: 2020-10-11
  • Vieta: Klaipėda
  • Pareigų pavadinimas: Rizikos valdymo vadovas
  • Atlyginimas: €nuo 2060 (bruto) -
  • Kontaktinis asmuo: Inga Siminonienė
  • Informacija telefonu: + 370 610 63443
  • Kontaktinis el.paštas: i.siminoniene@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: i.siminoniene@jobfit.lt