Gamyba / Pramonė / Inžinerija / PRODUCTION & MANUFACTURING

Serviso mechanikas Neterminuota darbo sutartis

Mūsų klientė – liftų montavimo ir priežiūros įmonė Klaipėdoje.

DARBO APRAŠYMAS:

  • liftų garantinės ir po garantinės priežiūros organizavimas;
  • liftų gedimų diagnostika, remonto organizavimas;
  • serviso aptarnavimo žurnalų pildymas ir kitos techninės dokumentacijos paruošimas;
  • remonto grafikų paruošimas bei kontrolė;
  • objektų apžiūra bei papildomos įrangos klientui parinkimas.

REIKALAVIMAI:

  • techninis išsilavinimas;
  • darbo patirtis su įrengimų remontu ir priežiūra;
  • liftų remonto patirtis būtų privalumas;
  • techninės dokumentacijos, brėžinių ir schemų išmanymas;
  • darbo saugos instrukcijų išmanymas.

MES SIŪLOME:

  • konkurencingą atlyginimą, priedus už rezultatus, darbui reikalingas priemones.

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2019-05-01
  • Skelbimas galioja iki: 2019-05-31
  • Vieta: Klaipėda
  • Pareigų pavadinimas: Serviso mechanikas
  • Atlyginimas: Sutartinis
  • Kontaktinis asmuo: Žydrūnė Pociūtė
  • Informacija telefonu: +370 610 63443
  • Kontaktinis el.paštas: z.pociute@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: z.pociute@jobfit.lt