Gamyba / Pramonė / Transportas / Logistika

Sukvežimių autoelektrikas (Lietuva, Vokietija, Prancūzija) Pamaininis darbas

Mūsų klientė – tai naujai įsteigta įmonė užsiimanti didmenine bei mažmenine sunkiojo transporto dalių prekyba, sunkvežimių aptarnavimo serviso teikiamu Lietuvoje ir Europos sąjungoje. Įmonės specializacija – stabdžių sistemų bei pakabų dalys skirtos visų tipų vilkikams, priekaboms ir autovežių antstatams. Ieškome naujo komandos nario, galinčio ir norinčio dirbti sunkvežimių autoelektriku, dirbant pamaininiu darbo grafiku Europos šalyse.

DARBO APRAŠYMAS:

  • sunkvežimių kompiuterinės gedimų diagnostikos atlikimas, bei elektrinės dalies diagnostikos ir remonto vykdymas;
  • darbas pamaininiu grafiku: 4 savaitės darbo Belgijoje, Vokietijoje arba Prancūzijoje ir 2 savaitės poilsio Lietuvoje.

REIKALAVIMAI:

  • techninis išsilavinimas (privalumas);
  • sėkminga patirtis dirbant sunkvežimių ar kt. sunkiojo transporto servise;
  • gebėjimas savarankiškai diagnozuoti ir pašalinti gedimus, esant reikalui susirasti reikiamą techninę informaciją;
  • darbo patirtis dirbant su daugiau nei viena kompiuterine diagnostikos programa.

MES SIŪLOME:

  • visas darbui reikalingas darbo priemones ir apmokymus;
  • siūlome geras, nemokamas darbo ir apgyvendinimo sąlygas;
  • nemokamas keliones į/iš darbo vietos;
  • lankstų darbo grafiką pamainomis;
  • motyvuojantį darbo užmokestį;
  • draugišką kolektyvą;
  • įmonės transportą su kuru laisvadienių kelionėms (Berlynas, Amsterdamas ar Niurburgringas – riboja tik Jūsų fantazija ir laikas!).

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2019-11-29
  • Skelbimas galioja iki: 2019-12-29
  • Pareigų pavadinimas: Sukvežimių autoelektrikas (Lietuva, Vokietija, Prancūzija)
  • Atlyginimas: €2809 - 3801 (bruto)
  • Kontaktinis asmuo: Agnė Jankutė
  • Informacija telefonu: +370 647 73443
  • Kontaktinis el.paštas: agne@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: agne@jobfit.lt