Technologas inžinierius Neterminuota darbo sutartis

Mūsų klientė – gamybos įmonė, šiuo metu prie komandos kviečia prisijungti technologą inžinierių, kuris bus atsakingas už naujų produktų projektavimą, maketų gamybą, techninės specifikacijos ruošimą bei įrengimų derinimą.

DARBO APRAŠYMAS:

  • gaminių projektavimas, maketų gamyba, masinės gamybos planavimas;
  • automatikos ir laboratorinės įrangos, instaliavimas ir įvedimas į eksploataciją;
  • įvairūs techniniai matavimai bei skaičiavimai, problemų identifikavimas ir šalinimas;
  • projektų priežiūra ir palaikymas;
  • gamybos technologinių problemų sprendimas ir tobulinimas;
  • techninės dokumentacijos ruošimas, projektų dokumentavimas;
  • gaminių paruošimas sertifikavimui.

REIKALAVIMAI:

  • aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
  • darbo patirtis elektronikos inžinerijos srityje;
  • patirtis atliekant įrangos derinimą;
  • gebėjimas skaityti brėžinius;
  • geros rusų kalbos žinios;
  • domėjimasis techniniais dalykais.

MES SIŪLOME:

  • darbą su inovatyviais projektais ir sprendimais;
  • visas darbui reikalingas priemones.

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2019-11-07
  • Skelbimas galioja iki: 2019-12-04
  • Vieta: Klaipėda
  • Pareigų pavadinimas: Technologas inžinierius
  • Darbo valandos: 40val. / savaitę
  • Atlyginimas: €1431 - 1605 (bruto)
  • Kontaktinis asmuo: Margarita Liauzginienė
  • Informacija telefonu: +370 610 04020
  • Kontaktinis el.paštas: margarita@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: margarita@jobfit.lt