Teisė

Teisininkas Terminuota darbo sutartis

AB „Smiltynės perkėla“ – moderni transporto įmonė, perkelianti apie 2 mln. keleivių ir virš 0,6 mln. transporto priemonių per metus.

DARBO APRAŠYMAS:

  • sutarčių, kitų teisinių dokumentų projektų rengimas, peržiūra, išvadų teikimas;
  • valdybos protokolų projektų peržiūra, teisinių korekcijų, konsultacijų teikimas;
  • pretenzijų ir kitų su įmonės veikla susijusių raštų rengimas;
  • procesinių dokumentų projektų rengimas;
  • su įmonės veikla susijusių rizikų vertinimas;
  • bendrojo duomenų apsaugos reglamento įgyvendinimo priežiūra;
  • vykdomų viešųjų pirkimų teisėtumo kontroliavimas;
  • įmonės atstovavimas LR valstybės ir savivaldybių institucijose bei organizacijose;
  • atstovavimas bendrovės interesams skolininkų bankroto ir restruktūrizavimo bylose, teikimas išvadų dėl bylų eigos;
  • pareiškimų, skundų ir paklausimų rengimas.

REIKALAVIMAI:

  • aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas;
  • bent 2 m. teisinio darbo patirtis verslo teisėje (puikus LR teisės aktų, susijusių su viešaisiais pirkimais išmanymas būtų privalumas);
  • puikiai išmanyti ir gebėti taikyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo bei Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo formuojamą praktiką;
  • turėti teisinių dokumentų rengimo įgūdžius;
  • puikios anglų ir rusų kalbų žinios.

MES SIŪLOME:

  • terminuotą darbo sutartį su galimybe pratęsti į neterminuotą sutartį;
  • papildomą sveikatos draudimą, draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • atsakingą, įdomų ir kupiną iššūkių darbą, profesinį augimą;
  • darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas ir orientacija į rezultatus;
  • mokymus, komandiruotes kvalifikacijai kelti – darbdavio sąskaita;
  • galimybė naudotis kitomis AB „Smiltynės perkėla“ darbuotojo privilegijomis.

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2019-05-17
  • Skelbimas galioja iki: 2019-05-31
  • Vieta: Klaipėda
  • Pareigų pavadinimas: Teisininkas
  • Darbo valandos: 40val. / savaitę
  • Atlyginimas: Sutartinis
  • Kontaktinis asmuo: Žydrūnė Pociūtė
  • Informacija telefonu: +370 610 04020
  • Kontaktinis el.paštas: z.pociute@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: z.pociute@jobfit.lt