Organizavimas / Valdymas / Pirkimas / Tiekimas / Transportas / Logistika

Tiekimo skyriaus vadovas Neterminuota darbo sutartis

Mūsų klientė – stambi prekybos įmonė, išplėtojusi mažmeninės prekybos tinklą.

DARBO APRAŠYMAS

  • efektyvus perpardavimui skirtų prekių užsakymo, transportavimo, sandėliavimo ir paskirstymo planavimas bei organizavimas;
  • prekių pasiūlos bei paklausos vertinimas, asortimento formavimas, rinkos apžvalga bei konkurentų veiklos analizė;
  • pirkimų planų įgyvendinimo organizavimas bei kontrolė;
  • naujų verslo partnerių paieška, dalyvavimas įmonės parodose;
  • skyriaus dokumentacijos administravimas, veiklos rezultatų analizė.

REIKALAVIMAI:

  • darbo patirtis vadovavimo ar tiekimo/atsargų valdymo srityse;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • puikios anglų kalbos žinios;
  • teisinės žinios logistikos srityje bei darbo patirtis Navision arba SLIM4 programa būtų privalumas.

MES SIŪLOME:

  • įdomų ir aktyvų darbą šiuolaikiškoje, ilgametę patirtį turinčioje įmonėje;
  • galimybę tobulėti įvairiuose mokymuose;
  • nuolaidas įmonės produkcijai;
  • socialines garantijas;
  • premijavimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2018-10-31
  • Skelbimas galioja iki: 2018-11-30
  • Vieta: Klaipėda
  • Pareigų pavadinimas: Tiekimo skyriaus vadovas
  • Darbo valandos: 40val. / savaitę
  • Atlyginimas: €1850 - 2200 (bruto)
  • Kontaktinis asmuo: Ieva Plauškutė
  • Informacija telefonu: +370 610 04020
  • Kontaktinis el.paštas: i.plauskute@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: i.plauskute@jobfit.lt