Pardavimai / Prekyba

Transporto dalių pardavimų vadybininkas Neterminuota darbo sutartis

Mūsų klientė – tai naujai įsteigta įmonė užsiimanti didmenine bei mažmenine sunkiojo transporto dalių prekyba Lietuvoje ir Europos sąjungoje. Įmonės specializacija – stabdžių sistemų bei pakabų dalys skirtos visų tipų vilkikams, priekaboms ir autovežių antstatams. Įmonė bendradarbiauja tiesiogiai su gamintojais, todėl yra itin konkurencinga tiek produkcijos kokybe tiek pardavimų kaina. Šiai dienai trūksta tik darbo rankų, tam, kad visą tai realizuoti, tad ieškome naujo komandos nario, galinčio ir norinčio dirbti dinamišką ir finansiškai motyvuotą pardavimų vadybininko darbą.

DARBO APRAŠYMAS:

  • pristatyti ir parduoti teikiamą įmonės produkciją esamiems ir potencialiems B2B klientams;
  • analizuoti klientų poreikius ir suteikti profesionalią pagalbą siekiant geriausio pardavimo rezultato;
  • palaikyti gerus santykius su esamais ir naujais klientais;
  • sudaryti pardavimo planus ir sėkmingai juos įgyvendinti;
  • ruošti pasiūlymus, derinti sutartis bei sisteminti informaciją apie klientus;
  • atstovauti įmonę ir kurti pozityvų įvaizdį apie ją!

REIKALAVIMAI:

  • sėkminga patirtis B2B pardavimų vystymo srityje;
  • gebėjimas analizuoti kliento poreikius ir parduoti unikalius sprendimus;
  • automobilis ir vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).Aktyvūs pardavimai – sritis, kurioje norite dirbti ir siekti karjeros, o „šaltą” kontaktą paversti „šiltu” – Jums tai malonumas ir kasdienybė, tuomet Jūsų vieta mūsų komandoje!

MES SIŪLOME:

  • galimybes atskleisti savo profesinį potencialą bendraujant su įvairaus dydžio ir įvairių sričių organizacijomis;
  • dinamišką ir labai aktyvų darbą, kadangi reikės nemažai keliauti pas klientus;
  • profesionalią ir veržlią komandą;
  • karjeros galimybes.

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2019-11-29
  • Skelbimas galioja iki: 2019-12-15
  • Vieta: Klaipėda
  • Pareigų pavadinimas: Transporto dalių pardavimų vadybininkas
  • Atlyginimas: €1300 - 1700 (bruto)
  • Kontaktinis asmuo: Agnė Jankutė
  • Informacija telefonu: +370 647 73443
  • Kontaktinis el.paštas: agne@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: agne@jobfit.lt