Finansai / Apskaita / Organizavimas / Valdymas

Vidaus audito vadovas Neterminuota darbo sutartis

AB „Klaipėdos vanduo“ teikianti vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas Klaipėdos mieste ir Klaipėdos rajone bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugas Klaipėdos mieste.

DARBO APRAŠYMAS:

  • Vertinti bendrovės procesų efektyvumą, įdiegtas vidaus kontrolės priemones, išteklių paskirstymą ir naudojimą, turto apskaitą ir apsaugą, veiklos atitiktį teisės aktams.
  • Atlikti vidaus auditus, rengti ataskaitas ir teikti rekomendacijas kaip tobulinti bendrovės veiklą.

REIKALAVIMAI:

  • ne žemesnis kaip aukštasis universitetinis ar jam prilygintas socialinių mokslų studijų, ekonomikos, finansų, vadybos ar teisės srities išsilavinimas;
  • ne mažesnė kaip 1 m. audito, buhalterinės apskaitos, finansinės kontrolės ar teisinio darbo patirtis;
  • Lietuvos Respublikos įstatymų, Vyriausybės nutarimų ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių vidaus auditą ir vidaus kontrolę, įmonės turto bei finansų valdymą, buhalterinę apskaitą ir kontrolę žinojimas;
  • vidaus auditoriaus kvalifikacinio pažymėjimo turėjimas būtų privalumas;
  • darbo  Microsoft Office programiniu paketu patirtis;
  • strateginis ir analitinis mąstymas, mokėjimas valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją bei rengti išvadas;
  • gebėjimas sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;
  • sugebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą.

MES SIŪLOME:

  • atsakingą ir įdomų darbą vienoje stambioje įmonėje;
  • socialines garantijas;
  • darbą stabilioje kompanijoje, kuri laikosi aukštų etikos standartų;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • kvalifikacijos tobulinimo kursus;
  • galimybė dirbti nuotoliniu būdu;
  • papildomos naudas įmonės darbuotojams (šventės, įvairūs mokymai, materialinė parama ir kt.).

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2020-10-25
  • Skelbimas galioja iki: 2020-11-30
  • Vieta: Klaipėda
  • Pareigų pavadinimas: Vidaus audito vadovas
  • Atlyginimas: €nuo 2350 (bruto) -
  • Kontaktinis asmuo: Inga Siminonienė
  • Informacija telefonu: + 370 610 63443
  • Kontaktinis el.paštas: i.siminoniene@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: i.siminoniene@jobfit.lt