Mūsų klientas – poilsio klubas SALA Plateliai Resort įkurtas Samogitijoje.

DARBO APRAŠYMAS:

  • Svečių sutikimas ir jų įregistravimas / išregistravimas, informacijos apie paslaugas suteikimas, užsakymų priėmimas;
  • informacijos teikimas telefonu;
  • bendravimas svečių viešnagės metu;
  • darbas su kasos aparatu ir viešbučio valdymo sistema;
  • rezervacijų administravimas;
  • sąskaitų išrašymas;
  • kitų vadovo pavestų užduočių atlikimas.

Darbo vieta: SALA Plateliai Resort. Žemaičių Kalvarijos g. 66, Paežerės Rūdaičių k., LT-90423 Plungės r.

Darbas slenkančiu grafiku, taikoma suminė darbo laiko apskaita. Ne sezono metu darbo vietoje reikia būti kas antrą savaitę, po 2 dienas (ketvirtadienį ir penktadienį arba šeštadienį ir sekmadienį), kitomis darbo dienomis darbas organizuojamas per nuotolį. Sezono metu reikia atvykti į darbo vietą.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštesnis nei vidurinis išsilavinimas;
  • puikios lietuvių kalbos žinios, kitos užsienio kalbos žinios būtų privalumas;
  • sėkminga darbo patirtis viešbutyje būtų privalumas;
  • greita orientacija ir puikūs konfliktų sprendimo įgūdžiai;
  • paslaugumas ir šiltas bendravimas su svečiais ir kolegomis;
  • lankstumas ir konfidencialumas bendraujant su klientais;
  • pozityvumas ir šypsena kiekvieną dieną.

ĮMONĖ SIŪLO:

  • Apyvendinimą;
  • galimybę derinti darbo grafiką su studijomis.

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2023-11-09
  • Skelbimas galioja iki: 2023-12-31
  • Vieta: Plungė
  • Pareigų pavadinimas: Viešbučio administratorius
  • Atlyginimas: €1000 - 1500 (bruto)
  • Kontaktinis asmuo: Inga Siminonienė
  • Informacija telefonu: +370 610 63443
  • Kontaktinis el.paštas: i.siminoniene@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: i.siminoniene@jobfit.lt