Administravimas / Klientų aptarnavimas / Turizmas / viešbučiai / viešasis maitinimas

Viešbučio registratūros administratorius Neterminuota darbo sutartis

Palangoje greta Baltijos jūros įsikūręs 5 žvaigždučių viešbutis „Vanagupė“, kuris siūlo patogius, prabangius apartamentus, puikią restorano virtuvę, SPA centro paslaugas bei didžiausią konferencijų centrą pajūryje. Siūlome galimybę dirbti unikalios Lietuvos pajūrio gamtos apsupty ir šiuo metu ieškome viešbučio registratūros administratoriaus.

DARBO APRAŠYMAS:

  • viešbučio svečių įregistravimas / išregistravimas;
  • viešbučio teikiamų paslaugų pristatymas svečiams;
  • informacijos suteikimas el. paštu, telefonu bei tiesiogiai bendraujant su svečiais;
  • rezervacijų priėmimas bei tvirtinimas;
  • informacijos srautų valdymas, paskirstymas, darbas komandoje;
  • darbas kasos terminalu, viešbučio valdymo programa;
  • atsiskaitymų kontrolė ir sąskaitų – faktūrų išrašymas;
  • įvairių papildomų paslaugų, atitinkančių 5 žvaigždučių viešbutį standartus, suteikimas.

REIKALAVIMAI:

  • kompiuterinis raštingumas;
  • puikios lietuvių kalbos žinios žodžiu ir raštu;
  • labai geros anglų kalbos žinios, rusų kalbos mokėjimas – privalumas;
  • ankstesnė darbo viešbučio registratūroje patirtis – privalumas;
  • paslaugumas, punktualumas, pozityvumas;
  • klientų aptarnavimo, etiketo išmanymas.

ĮMONĖ SIŪLO:

  • nuolatinį darbą pilnu etatu;
  • įdomų, tobulėti skatinantį darbą šauniame kolektyve;
  • darbą slenkančiu grafiku;
  • visas socialines garantijas.

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2019-06-26
  • Skelbimas galioja iki: 2019-07-31
  • Vieta: Palanga
  • Pareigų pavadinimas: Viešbučio registratūros administratorius
  • Atlyginimas: €1000 - 1200 bruto
  • Kontaktinis asmuo: Inga Siminonienė
  • Informacija telefonu: +370 610 63443
  • Kontaktinis el.paštas: i.siminoniene@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: i.siminoniene@jobfit.lt