Gamyba / Pramonė / Organizavimas / Valdymas / SALES / COMMERCE

Vykdomasis direktorius Neterminuota darbo sutartis

Mūsų klientė – moderni, maisto pramonės technologijų tarptautinė gamybos kompanija, teikianti kompleksinius sprendimus, apimančius plataus spektro gamybos procesų diegimą ir valdymą.

DARBO APRAŠYMAS:

  • Efektyvus įmonės valdymo užtikrinimas;
  • aktyvus įsitraukimas į verslo vystymo, kaštų valdymo strategijų kūrimą ir įgyvendinimą;
  • sklandi įmonės veiklos rezultatų komunikacija raštu ir žodžiu įmonės darbuotojams ir akcininkams;
  • komandos formavimas bei motyvavimas;
  • nuolatinis procesų tobulinimas bei darbuotojų ugdymas;
  • tikslų kėlimas komandai ir jų vykdymo kontrolė.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • ne mažesnė nei 5 m. vadovaujamo darbo aukščiausiose įmonės pozicijose patirtis;
  • gebėjimas pristatyti idėjas ir resultatus, patirtis dirbant su valdybomis, akcininkais;
  • puikūs lyderystės, komandinio darbo bei bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • puikūs strateginio, analitinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžiai;
  • finansinių rodiklių ir analizės išmanymas;
  • puikios anglų ir rusų kalbų žinios.

MES SIŪLOME:

  • Nuo veiklos rezultatų priklausančią metinę priemoką;
  • atsakingą ir kupiną iššūkių darbą stabilioje įmonėje;
  • darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas ir orientacija į rezultatus;
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • kvalifikacijos kėlimo kursus, mokymus ir kitas papildomas vertes.

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2024-05-17
  • Skelbimas galioja iki: 2024-06-30
  • Vieta: Klaipėda
  • Pareigų pavadinimas: Vykdomasis direktorius
  • Atlyginimas: €8264 - 10743 (bruto)
  • Kontaktinis asmuo: Inga Siminonienė
  • Informacija telefonu: +370 610 63443
  • Kontaktinis el.paštas: i.siminoniene@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: i.siminoniene@jobfit.lt