Gamyba / Pramonė / Inžinerija / Kokybės vadyba

Kokybės inžinierius Neterminuota darbo sutartis

Mūsų klientė –  moderni, maisto pramonės technologijų tarptautinė gamybos kompanija, teikianti kompleksinius sprendimus, apimančius plataus spektro gamybos procesų diegimą ir valdymą.

DARBO APRAŠYMAS:

  • Gamybos kokybės išorinių inspekcijų koordinavimas, vadovaujantis galiojančiais kokybės sistemos standartais, procedūromis, klasifikaciniais reglamentais ir t.t.;
  • pateikiamų duomenų patikra;
  • ataskaitų ruošimas ir pateikimas vadovui;
  • WPS ir WPQR sudarymas ir kontrolė.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis  išsilavinimas  inžinerinėje srityje (mechanikos inžinerijos,  suvirintojo kvalifikacija būtų privalumas);
  • darbo patirtis  metalo apdirbimo įmonėje;
  • vizualinės kontrolės pažymėjimas (VT);
  • standartų reikalavimų išmanymas:  LST EN 1090, LST EN 3834, LST, EN 9606, LST EN 15614;
  •  anglų ir rusų kalbų mokėjimas.

Job Overview

  • Date Posted: 2021-11-09
  • Expiration date: 2021-11-30
  • Location: Klaipėda
  • Job Title: Kokybės inžinierius
  • Salary: €1752 - 2279 (bruto)
  • Kontaktinis asmuo: Inga Siminonienė
  • Informacija telefonu: +370 610 63443
  • Kontaktinis el.paštas: i.siminoniene@jobfit.lt

To apply for this job email your details to i.siminoniene@jobfit.lt