Žmogiškieji ištekliai

Personalo valdymo skyriaus vadovas Neterminuota darbo sutartis

AB „Klaipėdos vanduo“ teikianti vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas Klaipėdos mieste ir Klaipėdos rajone bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugas Klaipėdos mieste.

DARBO APRAŠYMAS:

  • bendrovės valdymo struktūros, pareigybių sąrašų, atlyginimo už darbą ir skatinimo sistemų, kolektyvinės sutarties, darbo tvarkos taisyklių, kitų lokalių teisės aktų, susijusių su personalo valdymu ruošimas;
  • personalo poreikio planavimas, paieškos ir atrankos vykdymas;
  • studentų praktinio mokymo organizavimas;
  • darbuotojų darbo ir poilsio laiko organizavimas bei tinkamos apskaitos užtikrinimas;
  • darbuotojų saugos ir sveikatos bei civilinės saugos darbo organizavimo koordinavimas įmonėje;
  • darbo organizavimo, darbuotojų skatinimo, adaptavimo sistemos bei motyvacijos procesų valdymas ir tobulinimas.

REIKALAVIMAI:

  • aukštasis universitetinis (bakalauro kvalifikacinis laipsnis arba jam prilygstantis) išsilavinimas socialinių mokslų, vadybos srityje;
  • ne mažesnės nei 3 metų  darbo patirtis personalo srityje;
  • personalo valdymo procesų išmanymas;
  • darbuotojų vertinimo bei motyvacinių sistemų diegimo patirtis;
  • darbo santykius reguliuojančių teisės aktų žinojimas ir  LR Darbo kodekso praktinio taikymo patirtis;
  • darbo patirtis su apskaitos programa „Vikarina“ būtų privalumas;
  • lietuvių kalbos raštvedybos taisyklių išmanymas, informacinių, tvarkomųjų bei organizacinių dokumentų rengimo patirtis;
  • puikūs rašymo lietuvių kalba įgūdžiai;
  • anglų kalbos įgūdžiai raštu ir žodžiu;
  • gebėjimas sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;
  • puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą;
  • geras kompiuterinis raštingumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

MES SIŪLOME:

  • atsakingą ir įdomų darbą vienoje stambioje įmonėje;
  • socialines garantijas;
  • darbą stabilioje kompanijoje, kuri laikosi aukštų etikos standartų;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • kvalifikacijos tobulinimo kursus;
  • galimybė dirbti nuotoliniu būdu;
  • papildomos naudas įmonės darbuotojams (šventės, įvairūs mokymai, materialinė parama ir kt.).

Job Overview

  • Date Posted: 2020-09-09
  • Expiration date: 2020-10-11
  • Location: Klaipėda
  • Job Title: Personalo valdymo skyriaus vadovas
  • Hours: 40h / week
  • Salary: €nuo 1486 (bruto) -
  • Kontaktinis asmuo: Inga Siminonienė
  • Informacija telefonu: + 370 610 63443
  • Kontaktinis el.paštas: i.siminoniene@jobfit.lt

To apply for this job email your details to i.siminoniene@jobfit.lt