Klientų aptarnavimas / Pardavimai / Prekyba

Mažmeninės prekybos atstovas Neterminuota darbo sutartis

UAB „Perlas Network“ - plačiausias prekybos ir finansinių paslaugų tinklas Lietuvoje

UAB „Perlas Network“ – platų prekybos tinklą (virš 2 tūkst. prekybos vietų) valdanti ir plėtojanti bendrovė, teikianti prekybos organizavimo ir skatinimo, rinkodaros, klientų aptarnavimo, IT ir kitas paslaugas. Bendrovė taip pat užsiima loterijų aptarnavimo, loterijoms skirtų produktų kūrimo, gamybos ir vystymo veikla.

DARBO APRAŠYMAS:

  • Atsakomybė už priskirtų prekybos vietų pardavimų skatinimą (Klaipėda, Tauragė, Šilutė, Dituva);
  • bendravimas su prekybos vietų darbuotojais, vadovais ir savininkais;
  • darbuotojų (pardavėjų-konsultančių, kasininkių) mokymas dirbti terminalais prekybos vietoje;
  • įrangos ir reklamos priežiūra.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštesnysis išsilavinimas;
  • sėkminga darbo patirtis pardavimuose arba klientų aptarnavimo srityje;
  • puikūs derybiniai, bendravimo, laiko planavimo įgūdžiai;
  • geras kompiuterinis raštingumas;
  • vairuotojo pažymėjimas ir geri vairavimo įgūdžiai.

ĮMONĖ SIŪLO:

  • Įdomų ir perspektyvų darbą draugiškame kolektyve;
  • geras darbo sąlygas ir visas socialines garantijas;
  • konkurencingą, kompetencijas atitinkantį atlyginimą;
  • visas darbui reikalingas priemones ir tarnybinį automobilį.

Job Overview

  • Date Posted: 2022-01-03
  • Expiration date: 2022-02-07
  • Location: Vakarų Lietuva
  • Job Title: Mažmeninės prekybos atstovas
  • Hours: 40h / week
  • Salary: €1752 - 2279 (bruto)
  • Kontaktinis asmuo: Inga Siminonienė
  • Informacija telefonu: + 370 610 63443
  • Kontaktinis el.paštas: i.siminoniene@jobfit.lt

To apply for this job email your details to i.siminoniene@jobfit.lt