Informacinės technologijos

Programuotojas Neterminuota darbo sutartis

UAB „Vlantana“ – viena didžiausių logistikos kompanijų Lietuvoje, sėkmingai gyvuoja 21 metus ir sparčiai plečia veiklą tiek didindama transporto paslaugų apimtis, tiek vystydama naujas verslo kryptis. Įsikūrusi strategiškai patogioje vietoje, šalia automagistralės Vilnius – Klaipėda, 5 km. iki Klaipėdos. Administraciniame pastate įrengti puikūs kabinetai, posėdžių salės, kvalifikacijos kėlimo klasės bei poilsio kambariai. Veikia nauja automobilių plovykla, automobilių priežiūros ir remonto dirbtuvės, degalinė su erdvia prekybine sale, muitinės sandėliai. Svečių ir darbuotojų patogumui veikia motelis ir kavinė.

DARBO APRAŠYMAS:

  • programavimas;
  • įmonės darbuotojų konsultavimas IT klausimais;
  • įmonės sistemos funkcionalumo palaikymas ir vystymas;
  • pasiūlymų teikimas sistemos gerinimui.

REIKALAVIMAI:

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentas);
  • gerai išmanyti PHP;
  • puikios MySQL/MSSQL žinios bei  praktinė patirtis;
  • išmanyti HTML, CSS ir Java Script;
  • SQL optimizavimo patirtis;
  • analitinis mąstymas;
  • domėjimasis naujausiomis programavimo technologijomis;
  • patirtis su didelio duomenų kiekio sistemomis (privalumas).

MES JUS SIŪLOME:

  • galimybę augti ir tobulėti kartu;
  • asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes;
  • saviraiškos galimybes.

Job Overview

  • Date Posted: 2019-05-27
  • Expiration date: 2019-08-31
  • Location: Klaipėda
  • Job Title: Programuotojas
  • Hours: 40h / week
  • Salary: €1431 - 2301 (bruto)
  • Kontaktinis asmuo: Agnė Jankutė
  • Informacija telefonu: +370 647 73443
  • Kontaktinis el.paštas: agne@jobfit.lt

To apply for this job email your details to agne@jobfit.lt