Teisė

Teisininkas Terminuota darbo sutartis

AB „Smiltynės perkėla“ – moderni transporto įmonė, perkelianti apie 2 mln. keleivių ir virš 0,6 mln. transporto priemonių per metus.

DARBO APRAŠYMAS:

  • Bendrovės veiklos teisinio pagrįstumo užtikrinimas, prevencinis galimų rizikų bei klaidų nustatymas, dalyvavimas teisiškai teisingai sprendžiant iškilusias problemas;
  • kontroliuoti, kad bendrovėje būtų laikomasi teisės aktų, reglamentuojančių bendrovės veiklą, reikalavimų;
  • sutarčių (įskaitant, bet neapsiribojant viešųjų pirkimų sutartis), kitų teisinių dokumentų projektų rengimas, peržiūra, išvadų teikimas, konsultavimas;
  • valdybos protokolų projektų peržiūra, teisinių korekcijų, konsultacijų teikimas;
  • pretenzijų ir kitų su įmonės veikla susijusių raštų rengimas;
  • vidinės bendrovės dokumentacijos (tvarkų, taisyklių, aprašų ir pan.) rengimas ir atnaujinimas;
  • procesinių dokumentų projektų rengimas;
  • bendrojo duomenų apsaugos reglamento įgyvendinimo priežiūra;
  • atstovauti įmonę Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių institucijose, įmonėse, bei organizacijose, palaikyti glaudžius santykius su Bendrovės valdyba, ministerija;
  • kontroliuoti vykdomų viešųjų pirkimų teisėtumą;
  • užtikrinti ikiteisminį skolų išieškojimą;
  • korupcijos prevencijos priemonių bendrovėje įgyvendinimo koordinavimas ir kontrolė;
  • atlikti veiksmus, užtikrinančius bendrovės veiklos teisinį pagrįstumą: ruošti, derinti ir vizuoti pateiktas sutartis, susijusias su bendrovės veikla, bendradarbiauti ir atstovauti bendrovei valstybės valdymo ir savivaldos institucijose ir įstaigose bei kitose organizacijose, visose teismų instancijose, išankstinio ginčų nagrinėjimo ne teismo tvarka institucijose, santykiuose su kitais asmenimis, derybose su šalies ir užsienio veiklos partneriais, bendradarbiauti su ikiteisminio tyrimo institucijomis, siekiant nustatyti asmenis, kurių neteisėtais veiksmais buvo padaryta žala bendrovei, rengti ieškinius, atsiliepimus į ieškinius, kitus procesinius dokumentus, pateikiamus teismams, ikiteisminio tyrimo bei išankstinio ginčų nagrinėjimo ne teismo tvarka institucijoms;
  • atstovauti bendrovės interesams skolininkų bankroto ir restruktūrizavimo bylose, teikti išvadas dėl bylų eigos;
  • nagrinėti pareiškimus, skundus ir paklausimus, rengti atsakymų projektus;
  • konsultuoti bendrovės darbuotojus su bendrovės veikla susijusiais teisės klausimais.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas;
  • ne mažesnė nei 5 metų įvairias teisės šakas apimančio teisinio darbo patirtis;
  • bent 2 m. teisinio darbo patirtis verslo teisėje;
  • puikus LR teisės aktų, susijusių su viešaisiais pirkimais išmanymas būtų privalumas;
  • puikiai išmanyti ir gebėti taikyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo bei Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo formuojamą praktiką;
  • turėti teisinių dokumentų rengimo įgūdžius;
  • puikio anglų kalbos žinios;
  • labai geri darbo MC Office programomis įgūdžiai;
  • nepriekaištinga asmeninė bei dalykinė reputacija.

MES SIŪLOME:

  • Nuo veiklos rezultatų priklausančią metinę priemoką;
  • atsakingą ir kupiną iššūkių darbą stabilioje įmonėje;
  • darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas ir orientacija į rezultatus;
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • kvalifikacijos kėlimo kursus, mokymus ir kitas papildomas vertes.

Job Overview

  • Date Posted: 2024-04-05
  • Expiration date: 2024-05-31
  • Location: Klaipėda
  • Job Title: Teisininkas
  • Hours: 40h / week
  • Salary: €2800 - 3200 (bruto)
  • Kontaktinis asmuo: Inga Siminonienė
  • Informacija telefonu: +370 610 63443
  • Kontaktinis el.paštas: i.siminoniene@jobfit.lt

To apply for this job email your details to i.siminoniene@jobfit.lt