Finansai / Apskaita / Organizavimas / Valdymas

Finansų departamento vadovas Neterminuota darbo sutartis

AB „Klaipėdos vanduo“ teikianti vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas Klaipėdos mieste ir Klaipėdos rajone bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugas Klaipėdos mieste.

DARBO APRAŠYMAS:

  • finansų valdymo bei kontrolės strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
  • efektyvus departamento veiklos organizavimas siekiant užtikrinti finansinę drausmę bei tikslų siekimą;
  • apyvartumo, pelningumo bei kaštų valdymo rodiklių analizė, bendradarbiaujant su kitų departamentų vadovai;
  • užtikrinti bendrovės investicinių projektų, viešųjų pirkimų, nekilnojamojo turto valdymą ir ekonominį pagrindimą;
  • dalyvauti investicinių planų rengime bei koordinuoti projektų, finansuojamų Europos Sąjungos lėšomis vykdymą ir kontrolę;
  • finansinės atskaitomybės ir audito procesų organizavimas bei koordinavimas;
  • finansinės veiklos analizė, vertinimas ir kontrolė;
  • finansinės rizikos valdymas ir operatyvių sprendimų priėmimas;
  • pagalba tobulinant ir  kuriant naujas apskaitos ir procesų kontrolės priemones.

REIKALAVIMAI:

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas verslo administravimo, ekonomikos, finansų valdymo srityje;
  • ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis finansų srityje;
  • puikus LR finansų valdymą reglamentuojančių teisės aktų išmanymas;
  • biudžeto planavimo, rengimo ir kontrolės patirtis;
  • sėkminga vadovavimo komandai patirtis;
  • sugebėjimas konstruktyviai bendrauti, spręsti problemas, valdyti permainas, sudėtingas situacijas;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai – MS Office programų išmanymas;
  • puikios lietuvių ir geros anglų kalbos žinios;
  • vairuotojo pažymėjimas.

MES SIŪLOME:

  • atsakingą ir įdomų darbą vienoje stambioje įmonėje;
  • socialines garantijas;
  • darbą stabilioje kompanijoje, kuri laikosi aukštų etikos standartų;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • kvalifikacijos tobulinimo kursus;
  • galimybė dirbti nuotoliniu būdu;
  • papildomos naudas įmonės darbuotojams (šventės, įvairūs mokymai, materialinė parama ir kt.).

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2020-09-09
  • Skelbimas galioja iki: 2020-10-11
  • Vieta: Klaipėda
  • Pareigų pavadinimas: Finansų departamento vadovas
  • Darbo valandos: 40val. / savaitę
  • Atlyginimas: €nuo 3800 (bruto) -
  • Kontaktinis asmuo: Inga Siminonienė
  • Informacija telefonu: +370 610 63443
  • Kontaktinis el.paštas: i.siminoniene@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: i.siminoniene@jobfit.lt