Mūsų istorija

Dirbame Jums, siekiame geriausių ir efektyviausių rezultatų. Tikslo link „Alpha Consultants“ komandai padeda ne vien darbo patirtis, žinios ar užsibrėžimas, bet ir Klaipėda, miestas, kuriame įmonė šaknis įleidusi yra jau net 12 metų. Didžiuojamės mūsų uostamiesčiu, o dar labiau džiaugiamės, kad galime būti šio miesto dalimi.

Esame įsikūrę pačiame senamiestyje, prie Klaipėdos simbolio, laivo „Meridianas“ bei Jono kalnelio. Mūsų įmonę supa ir istoriniai prisiminimai. Čia dar XVI a. II pusėje – XVII a. stovėjo dvi bažnyčios, vokiečių ir lietuvių. Bažnyčios buvo nugriautos, atsirado silkių rūšiavimo sandėlis, vėliau – saldainių fabrikas. Pokyčių įvyko nemažai. Klaipėda pamažu keitėsi, kol galiausiai minėtoje teritorijoje įsikūrėme ir mes, „Alpha Consultants“ komanda.

Istorija dvelkiančioje vietoje išliko apie bažnyčią primenančių statinių. Vienas jų – biuro puošmena, buvęs bažnyčios šulinys. Biuro interjerą taikėme prie išlikusių istorinių pamatų. Žinant šiuos praeities faktus, dirbti Jums mus dar labiau įkvepia ir skatina augti bei tobulėti.

Galerija