CONSTRUCTION / REAL ESTATE / Inžinerija / Organizavimas / Valdymas / Statyba / NT

Infrastruktūros priežiūros vadovas Neterminuota darbo sutartis

AB „Smiltynės perkėla“ – moderni transporto įmonė, perkelianti apie 2 mln. keleivių ir virš 0,6 mln. transporto priemonių per metus.

DARBO APRAŠYMAS:

  • užtikrinti Bendrovės kranto infrastruktūros ir kranto įrenginių tinkamą priežiūrą bei nepertraukiamą eksploatavimą;
  • planuoti ir kontroliuoti visus remonto darbus, susijusius su krantine, pastatais ir keliais;
  • užtikrinti šildymo, vandentiekio, nuotekų valymo ir oro kondicionavimo sistemų techninę priežiūrą, esant poreikiui organizuoti remontą ar rekonstrukciją;
  • organizuoti savalaikes pastatų bei bendrovės teritorijoje esančių gaisro gesinimo priemonių kasmetines patikras;
  • apskaityti bendrovės autotransporto priežiūrą ir sunaudojamo kuro apskaitą;
  • planuoti viešuosius pirkimus, ruošti pirkimo paraiškas ir technines specifikacijas, atlikti sutarčių vykdymo kontrolę.

REIKALAVIMAI:

  • aukštasis išsilavinimas statybos inžinerijos srityje;
  • darbo patirtis statybos ar infrastruktūros priežiūros srityje;
  • statybos procesų ir generalinės rangos principų išmanymas;
  • viešųjų pirkimų ir statybų procesų teisinės bazės išmanymas;
  • gebėjimas užtikrinti darbų saugos ir aplinkosaugos reikalavimus bei galiojančių pažymėjimų turėjimas;
  • SPSC išduotas kvalifikacijos atestatas, suteikiantis teisę eiti statinio statybos darbų vadovo ir statinio statybos techninės priežiūros vadovo pareigas.

MES SIŪLOME:

  • papildomą sveikatos draudimą, draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • atsakingą, įdomų ir kupiną iššūkių darbą, profesinį augimą;
  • darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas ir orientacija į rezultatus;
  • mokymus, komandiruotes kvalifikacijai kelti – darbdavio sąskaita;
  • galimybė naudotis kitomis AB „Smiltynės perkėla“ darbuotojo privilegijomis.

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2019-09-06
  • Skelbimas galioja iki: 2019-09-28
  • Vieta: Klaipėda
  • Pareigų pavadinimas: Infrastruktūros priežiūros vadovas
  • Atlyginimas: €2200 - 2500 (bruto)
  • Kontaktinis el.paštas: i.siminoniene@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: i.siminoniene@jobfit.lt