Gamyba / Pramonė / Klientų aptarnavimas / Pardavimai / Prekyba

Techninio produkto vadybininkas Neterminuota darbo sutartis

UAB „Lavango Group“ –  moderni, maisto pramonės technologijų tarptautinė gamybos kompanija, teikianti kompleksinius sprendimus, apimančius plataus spektro gamybos procesų diegimą ir valdymą.

DARBO APRAŠYMAS:

  • tiesioginių techninių B2B pardavimų vystimas gamyboje/ pramonėje;
  • aktyvi naujų klientų paieška;
  • santykių su potencialiais ir esamais klientais palaikymas, konsultavimas įvairiais su produktu susijusiais klausimais;
  • komercinių pasiūlymų ruošimas;
  • rinkos stebėjimas ir analizavimas.

REIKALAVIMAI:

  • aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • puikios rusų kalbos žinios;
  • iniciatyvumas ir noras prisijungti prie augančios kompanijos;
  • gebėjimas bendrauti su įvairiais klientais, mokėjimas įgauti jų pasitikėjimą;
  • gebėjimas analizuoti ir prisitatyti pardavimų duomenis;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2020-06-20
  • Skelbimas galioja iki: 2020-07-15
  • Vieta: Lietuva
  • Pareigų pavadinimas: Techninio produkto vadybininkas
  • Darbo valandos: 40val. / savaitę
  • Atlyginimas: €nuo 1900 (bruto) -
  • Kontaktinis asmuo: Agnė Jankutė
  • Informacija telefonu: 370 647 73443
  • Kontaktinis el.paštas: agne@jobfit.lt

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: agne@jobfit.lt