Gamyba / Pramonė / Inžinerija / Statyba / NT

Satybos inžinierius

Mūsų klientė – moderni, maisto pramonės technologijų tarptautinė gamybos kompanija, teikianti kompleksinius sprendimus, apimančius plataus spektro gamybos procesų diegimą ir valdymą.

DARBO APRAŠYMAS:

  • Projektinės ir techninės dokumentacijos rengimas ir administravimas (vartai, plovimo – higienos sistemos, nestandartinė įranga ir paslaugos);
  • komercinių ir konkursinių pasiūlymų bei dokumentacijos ruošimas;
  • dokumentacijos analizė, ekonomiškai naudingiausių sprendimų paieška;
  • paslaugų ir medžiagų tiekėjų paieška, pateiktų pasiūlymų analizė ir derybos.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis/ aukštesnysis statybos inžinerijos išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas (-ė));
  • gebėjimas skaityti ir analizuoti projektinę bei techninę dokumentaciją, DWG brėžinių skaitymas.

Kontaktinė informacija

  • Paskelbta: 2024-03-29
  • Skelbimas galioja iki: 2024-07-31
  • Vieta: Klaipėda
  • Pareigų pavadinimas: Satybos inžinierius
  • Atlyginimas: €1740 - 2100 (bruto)
  • Kontaktinis asmuo: Inga Siminonienė
  • Informacija telefonu: +370 610 63443
  • Kontaktinis el.paštas: i.siminoniene@jobfit.lt

Peržiūrėti skelbimą

Jeigu norite teikti savo kandidatūrą savo CV siųskite šiuo el.pašto adresu: i.siminoniene@jobfit.lt