Gamyba / Pramonė / Inžinerija

Projektų vadovas Neterminuota darbo sutartis

Mūsų klientė – moderni, maisto pramonės technologijų tarptautinė gamybos kompanija, teikianti kompleksinius sprendimus, apimančius plataus spektro gamybos procesų diegimą ir valdymą.

DARBO APRAŠYMAS:

  • Projekto sąmatos rengimas, įvertinus darbo, medžiagų, gamybos, transportavimo bei kitas sąnaudas;
  • užsakovų reikalavimų analizė, brėžinių skaitymas, aktualios techninės dokumentacijos rengimas;
  • projektinių sprendimų analizė ir techninių brėžinių skaitymas;
  • komunikacija su projekto komandos nariais (projektuotojais) ir vadovais;
  • užklausų teikimas subrangovams ir tiekėjams dėl darbų bei medžiagų kainų ir techninių specifikacijų;
  • informacijos sisteminimas, sąmatų optimizavimas;
  • darbas su Autocad, Solidworks.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis arba aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas;
  • darbo patirtis skaičiuojant sąmatas ar numatant gamybos technologiją;
  • darbo patirtis metalo apdirbimo, metalo konstrukcijų gamybos ar baldų gamybos srityje būtų privalumas;
  • geros kompiuterinės žinios (MS Excel, AutoCAD arba Solidworks);
  • techninės anglų kalbos įgūdžiai;
  • projektinės dokumentacijos rengimo bei derinimo klausimų išmanymas;
  • domėjimasis naujausiomis gamybos ir inžinerijos technologijomis.

Job Overview

  • Date Posted: 2024-03-31
  • Expiration date: 2024-05-31
  • Location: Klaipėda
  • Job Title: Projektų vadovas
  • Salary: €2806 - 3636 (bruto)
  • Kontaktinis asmuo: Inga Siminonienė
  • Informacija telefonu: +370 610 63443
  • Kontaktinis el.paštas: i.siminoniene@jobfit.lt

To apply for this job email your details to i.siminoniene@jobfit.lt